AFIRMACJA karty wspierające

Wspierająca Afirmacja 160 kart afirmacyjnych do rozwoju, motywacji i uczenia się. Przeznaczonych dla dzieci i młodzieży z różnorodnymi potrzebami edukacyjnymi oraz możliwościami rozwojowymi. Do wykorzystania w zróżnicowanym zespole oraz do pracy indywidualnej oraz grupowej

Pobierz tutaj:

Afirmacja wspierająca to publikacja, której od dawna potrzebowałam. Nie mogłam jej nigdzie znaleźć, ponieważ nikt jej jeszcze nie napisał. Postanowiłam, że stworzę własny zestaw kart afirmacyjnych. Pozytywne afirmacje pomagają mi we wspieraniu, motywowaniu, rozwijaniu i uczeniu osób, z którymi współpracuję.

Pozytywnie zaskoczona skutecznością afirmacji wspierających w pracy edukacyjnej, wychowawczej oraz profilaktycznej, dzielę się nimi z innymi osobami. Mam nadzieję, że karty afirmacyjne stają się inspiracją do twórczego, wartościowego, uważnego, empatycznego oraz pełnego zaangażowania działania.

Zestaw 160 kart afirmacyjnych to skuteczne narzędzie do wspierania samorozwoju i samodoskonalenia dedykowane dla dzieci i młodzieży z różnorodnymi potrzebami edukacyjnymi oraz możliwościami rozwojowymi. Można wykorzystać je w zróżnicowanym zespole oraz do pracy indywidualnej oraz grupowej, a także w domu.

To Ty decydujesz, którą drogę wybierasz, a z której rezygnujesz. Zatem pozwól sobie tylko na takie słowa, które zamiast ograniczać i ściągać w dół, będą wzmacniać Ciebie oraz konstruktywnie wspierać w kształtowaniu wartościowych myśli, emocji, nawyków, doświadczeń oraz w osiąganiu dobrostanu.

***
AFIRMACJA WSPIERAJĄCA
160 kart afirmacyjnych do rozwoju, motywacji i uczenia się

KSIĄŻKĘ MOŻESZ KUPIĆ TUTAJ:Program mediacji rówieśniczych wspierających uczniów i uczennice

Pakiet do wspierania uczniów doświadczających problemów, trudnych sytuacji, konfliktów

Zestaw 160 kart afirmacyjnych do rozwoju, motywacji i uczenia się

Pakiet edukacyjny do pracy z uczniami z doświadczeniem migracyjnym